top of page

Galavečer na Draka klepe na dveře

Pátý ročník Galavečera na Draka se pomalu stává skutečností. Od otevření bran Obecního domu nás již nedělí měsíce a týdny, ale dny a hodiny. Přípravy se chýlí ke konci, šampaňské se chladí a my se už nemůžeme dočkat, až si s námi přijdete tuto sobotu užít další nezapomenutelný večer plný zpěvu, tance, zábavy a pomoci.


PROGRAM A ÚČINKUJÍCÍ

A na co všechno se můžete těšit? Během večera se na podiu vystřídá řada známých umělců. Svoji fascinující světelnou show nám představí skupina Pyroterra, ze židle Vás zvedne kapela Party Leaders, svým hlasem oživí program zpěvák Marian Vojtko a zpěvačky Michaela Pecháčková, Michaela Tomešová a Karolína Neuvirthová a svoji speciální show si pro galavečer připravil pěvecký sbor Cancioneta Praga. Večer vyvrcholí vystoupením kapely NoName a program zakončí svým setem DJ Roxtar. A nebo snad odstartuje afterparty? To necháme na Vás.


Všem návštěvníkům doporučujeme přijít včas, tj. nejpozději 15 minut před zahájením galavečera. Večer odstartuje otevírací show přesně v 19 hodin a věřte nám, že o tu určitě nechcete přijít.

Celým večerem Vás provede moderátorská dvojice Lucie Ptáčková a Karel Kašák. Programem na hlavním pódiu to nekončí! Dále se můžete těšit na bohatou tombolu nabízející mimořádné ceny, tichou aukci, ve které můžete dle libosti v tichosti přihazovat a získat tak hodnotné umělecké předměty, nebo třeba fotokoutek.


BOJOVNÍCI NA DRAKA

Nejdůležitější informaci si necháváme na konec. I pro letošní ročník byly vybrány dva příběhy bojovníků s Drakem, se kterými se osud nemazlil. Příběhy Adama a Přemka si můžete připomenout kliknutím na následující odkazy. Kluci, ani jejich rodiny, boj s onemocněním SMA nevzdávají, a i navzdory osudu se radují ze života, čehož je sobotní večer pravým důkazem.INFORMACE NA ZÁVĚR


Termín

11. 3. 2023


Místo

Obecní dům v Praze


Dress code

Semi Formal


Doors

18:00


Zahájení galavečera

19:00


Vstupenky

V síti TicketportalU letošního ročníku této benefiční akce spojené s oslavou života rozhodně nesmíte chybět, a to od začátku až do konce. Těšíme se na Vás!
bottom of page