Čtvrtý ročník Galavečera pozastaven

V sobotu 20. 2. 2021 se měl uskutečnit další ročník Galavečera na Draka v nádherných prostorách Obecního domu v Praze. V původním plánu jsme již pro Vás v tuto dobu měli mít připravené vstupenky na tento jedinečný večer. Bohužel, člověk míní, život mění.


Vzhledem k současné pandemické situaci SARS-CoV-2 jsme byli nuceni přípravy na Galavečer zastavit. Aktuální vývoj bedlivě sledujeme a již brzy budeme muset učinit rozhodnutí, zda se další ročník v původním plánovaném termínu uskuteční.


Máme pro Vás připravený opravdu bohatý program a velmi by nás mrzelo, pokud by se Galavečer nakonec neuskutečnil. Ale je velmi pravděpodobné, že se společně setkáme nejdříve v roce 2022.

Nestojíme však na místě, snažíme se projekt i přes nepřízeň osudu posouvat stále dál. Připravujeme pro Vás spoustou novinek - jednu z nich právě sledujete. Spustili jsme kompletní rebrand projektu, včetně webových stránek. Nové ilustrace od ColorPix, nový design, atmosféra a copy celého příběhu. Věříme, že se Vám bude líbit.V neposlední řadě chystáme jedno velké překvapení s novými tvářemi, které se do našeho projektu zapojily. Tohle a další novinky odhalíme již brzy, tak sledujte náš web a sociální sítě. Díky, že pomáháte!

©2020 SPOLU NA DRAKA, ILUSTRACE COLORPIX